Flat Preloader Icon

Stogo santvaros

Stogo santvaros – kodėl jas naudoti statybose?

L

Greitas santvarų montavimas. Santvarų surinkimo laikas yra labai trumpas, lyginant su klasikinės stogo konstrukcijos surinkimu. Vidutinio dydžio stogo santvaras galima sumontuoti per dieną.

L

Dažnai kyla problemų dėl sandėliavimo vietos statybvietėse. Santvaroms nereikia vietos, nes jas ant sienų galima pakelti tiesiai iš sunkvežimio. Santvaros yra gerai tinkamos statybvietėse kur nėra daug vietos.

L

Montuojant nereikia sunkiosios technikos. Paprastai sunkvežimis, gabenantis santvaras, taip pat turi kraną, skirtą santvaroms pakelti po vieną arba po kelias ant sienų.

L

Komandos darbo laikas objekte yra gana trumpas, klasikinį dvišlaitį stogą įrengti pakanka 2–3 žmonių. Greitas montavimas ir mažos darbo sąnaudos daro teigiamą poveikį statybų biudžetui.

L

Projektuojant naudojamą santvarų projektavimui skirta programa ir yra atsižvelgiama į būtinas apkrovas: sniegą, vėją, stogo dangą, šilumos izoliaciją, lubų konstrukciją ir kt. Be to, atliekant skaičiavimus atsižvelgiama į visas galimas apkrovų kombinacijas. Mes taip pat atsižvelgiame į visas reikalingas papildomas apkrovas klientui paprašius.

L

Santvaros gaminamos atskirai kiekvienam stogui, atsižvelgiant į konkretaus pastato ypatumus ir vietą. Stogo santvaros nėra sandėliuojamos prekės, statybinių prekių parduotuvėje neįsigysite šios prekės.

L

Medinių santvarų naudojimo sritis yra labai plati. Jos gali būti naudojami šiose vietose: pertvaroms lubose, plokščiam ar daugiašlaičiui stogui, šiltnamiuose, arkiniuose ir skydiniuose angaruose.

L

Stogo, suprojektuoto iš santvarų, medienos tūris yra daug mažesnis nei klasikinių gegnių, nes santvaros suprojektuotos kaip jėgų sistema, kur jėgos palaiko ir subalansuoja viena kitą. Todėl medienos kirtimai taip pat gali būti daug mažesni. Tai užtikrina žymiai geresnį stiprumą ir mažesnes medžiagų sąnaudas.