Flat Preloader Icon

Santvarų gamykla

13 priežasčių, kodėl verta rinktis Trustek santvarų gamyklą

5

1) Mes turime CE ženklą.

Patikimųjų santvarų gamykla turi CE sertifikatą 2358-CPR-083, išduotą „BM Trada“. Remiantis tuo, mūsų gamyba yra labai griežtai reglamentuota įvairiais standartais. Remdamiesi CE ženklu, mes dar griežčiau vertiname savo kokybę, nei iš tikrųjų reikalaujama. Mūsų produkcija dokumentuoja visus judesius ir operacijas, pradedant medienos priėmimu ir klausiant klientų atsiliepimų.
Tai užtikrina jūsų saugumą ir žinojimą, kad esame labai profesionali įmonė, turinti aukštos kokybės ir puikius darbo rezultatus.
5

2) Esame Estijos prekybos ir pramonės rūmų narė

Estijos prekybos ir pramonės rūmai yra didžiausia ir seniausia reprezentacinė bendrovių organizacija, siūlanti įvairius mokymus, teisinius (įskaitant ES klausimus), išorės prekybos ir muitinės pagalbą. Taigi mes visada žinome naujausią informaciją ir galime pasiūlyti geriausius produktus ir paslaugas.
5

3) Kiekviena santvara yra apdrausta.

Mums patinka saugumas ir norime jį suteikti ne tik savo klientams, bet ir sau. Už 100 000 eurų apdraudėme visas pagamintas santvaras.
Tai reiškia, kad jei dėl kokių nors priežasčių kažkas atsitiks su santvarais gabenant ar aptarnaujant, draudimas padengs visas išlaidas be ilgų ginčų.
5

4) 3 metų garantija

Remiantis Estijos Respublikos įstatymais, gamintojas privalo suteikti savo gaminiams 2 metų garantiją. Mes pagaminamoms santvaroms suteikiame 3 metų garantiją.
Mes taikėme dar griežtesnius kokybės reikalavimus, nei reikalaujama pagal CE ženklą. Todėl klientams galime suteikti ir ilgesnį garantinį laikotarpį.
5

5) Profesionali ir motyvuota komanda.

Visa „Trustek“ santvarų gamyklos komanda yra visiškai atsidavusi mūsų darbui. Mes subūrėme aplink save savo srities profesionalus, nes tik tai užtikrina kruopštų darbą ir aukštą kokybę. Mūsų komandos darbas taip pat yra jų aistra ir hobis. Tai užtikrina, kad visa TRUSTEK komanda dirba siekdama bendro tikslo. O tikslas yra: laimingas klientas.
5

6) Konstruktoriai visada yra pasiekiami

Dizaineriai yra pasirengę iššūkiams, kad galėtų išspręsti net pačias sudėtingiausias stogo konstrukcijas. Siekdami geriausių rezultatų, mes naudojame ir geriausią programinę įrangą (RoofCon / TrussCon), kuri buvo sukurta specialiai medinių santvarų projektavimui.
5

7) Aukšto lygio bendravimas su klientais.

Mūsų standartai yra aukšti ir santykiuose su klientais. Klientas patenkintas, kai gauna aukštos kokybės produktą kartu su profesionaliu aptarnavimu. Mes nuolat informuojame savo klientus, stengiamės visada būti prieinami ir atsakyti į jūsų klausimus. Nėra kvailų klausimų. Yra tik patenkinti klientai.
Aktyvus bendravimas ir į klientą orientuotas požiūris užtikrina saugumą, atsižvelgiama į klientų prašymus į kuriuos taip pat atsižvelgiama gaminant.
5

8) Šiuolaikiška gamybos erdvė ir įranga.

Mes turime 1200m² šiuolaikinio gamybos ploto, 150m² biurų ploto ir daugiau nei 1000m² lauko ploto. Gamybos patalpos atitinka visus eksploatavimo ir priešgaisrinės saugos reikalavimus. Tam buvo atliktas atitinkamas auditas ir sertifikatą išdavė „Riskianalüüs OÜ“.
Dėl geros aplinkos galime visiems klientams suteikti aukštos kokybės, vertingas paslaugas ir produkciją. Mes galime pagaminti didžiausias santvaras Estijoje ir tikriausiai visame Baltijos regione! Mūsų santvaros gali būti 4 metrų aukščio ir 22 metrų ilgio.
Gamyboje naudojame automatinę ir aukšto lygio įrangą, o jų optimizavimas leido mums pasiekti aukščiausią kokybę.
5

9) Aukštos kokybės medžiagos

Medienos medžiaga turi būti paženklinta CE ženklu ir atitikti tam tikrą stiprumo klasę. Mes naudojame tik C24 stiprumo klasę, kuri yra viena geriausių medžiagų šioje srityje. Medienos drėgnis yra mažesnis nei 22%, kad būtų išvengta didelių deformacijų džiovinant.
5

10) Nemokamas santvarų projektas

Kai kurie santvarų gamintojai, norėdami pateikti kainos pasiūlymą, reikalauja trečiosios šalies projekto. Daugelis prašo mokesčio už projekto rengimą. Mes negalime suprasti, kodėl klientas turėtų patirti papildomas išlaidas, norėdamas gauti kainos pasiūlymą.
Siekdami suderinti gamybos projektą su mūsų produkcija, „Trustek“ santvarų gamykla visada teikia nemokamą projektą.
5

11) Kiek įmanoma greitesnis pristatymas

Natūralu, kad kiekvienas klientas norėtų užsisakyti santvaras ir gauti jas jau rytoj. Šioje srityje užsakymo pristatymo laikas paprastai būna 1-2 mėnesiai. Mums labai svarbus klientų pasitenkinimas, todėl stengiamės užtikrinti kuo greitesnį pristatymą.
Tačiau užimtu gamybos sezonu tai gana sudėtinga. Šiuo laikotarpiu vidutinis pristatymo laikas yra 1–3 savaitės, tačiau mes vis tiek stengiamės suteikti greitą aptarnavimą. Mažiau aktyviu laikotarpiu santvarų pristatymo laikas yra iki 2 savaičių.
5

12) Siūlome santvaras su papildomomis medžiagomis ir paslaugomis

Visapusiškų paslaugų teikimas reiškia, kad kartu su santvarų gamyba siūlomos ir kitos montavimui reikalingos medžiagos bei paslaugos. Taigi iš mūsų taip pat galite užsisakyti tvirtinamų L-lygintuvų, varžtų, stogo dangčių, atstumo juostų ir kitų medžiagų.
Užsisakydami visas reikalingas medžiagas iš vienos vietos, sutaupysite laiko ir energijos. Be to, partneriai taip pat parengia individualų stogo dangos kainos pasiūlymą.
5

13) Montavimo ir tvarkymo vadovas

Daugelis žmonių niekada anksčiau nėra sumontavę santvarų. Norime išvengti nepatogių situacijų, todėl parengėme išsamų santvarų įrengimo ir tvarkymo vadovą, kurį pristatome kiekvienam klientui. Instrukciją taip pat galima atsisiųsti iš mūsų tinklalapio. Specialus ir išsamus vadovas palaiko teisingą diegimą, suteikia papildomą saugumą ir padeda išspręsti iškilusius klausimus.