Flat Preloader Icon

Klientų atsiliepimai

Kalbant apie santvarų gamybą, aš neturiu palyginimo, tačiau vis tiek galiu įvertinti. Bendradarbiavimo objektas buvo Tilsi vaikų namų šeimos namai.
Tai buvo tikrai teigiama – noras bendradarbiauti, įskaitant problemų sprendimą, susitarimų laikymasis, konkurencingas kainos ir kokybės santykis. Pabaigoje mes esame suinteresuoti tolesniu bendradarbiavimu.
Lauri

Esu labai patenkintas bendradarbiavimu su „Trustek“. Buvau su jumis susitikęs tris kartus, ir visi jie buvo pozityvūs ir tokie, kuriuos visada galiu rekomenduoti kitiems, ir rekomenduoju:). Eikite ta pačia dvasia, ir toliau tobulėkite, tačiau nepradėkite „didžiuotis“. Kiekvienas klientas visada gali būti svarbus, net jei esate globalūs. Tokiu atveju viskas ateityje bus puiku!
Tarmo

Bendradarbiavimas su jumis praėjo labai gerai. Didelis pranašumas yra tas, kad jūs turite savo dizainerį, kuris greitai suprojektuoja santvaras, kai to reikia. Jie taip pat nedelsiant pristatomi klientui kartu su instrukcija. Taigi, jei reikia, galima atlikti pakeitimus greitai ir lengvai. Be abejo, kartu dirbsime ir šiais metais.
Tauri

Mes labai patenkinti 2016 metų bendradarbiavimu. Kitais metais imsimės naujų projektų.
Ačiū „Trustek OÜ“ už sklandų bendradarbiavimą. Dirbkite greitai ir kokybiškai visada!
Veiko Mes labai patenkinti 2016 metų bendradarbiavimu. Kitais metais imsimės naujų projektų.
Ačiū „Trustek OÜ“ už sklandų bendradarbiavimą. Dirbkite greitai ir kokybiškai visada!
Veiko

Atsakydamas esu labai patenkintas jūsų produktu ir paslauga. Aš negaliu išmokyti to, kas galėtų būti geriau. Mes tikimės gero bendradarbiavimo ir toliau!
Hannes

Labai geras klientų aptarnavimas, kuris pirmiausia pasireiškia noru pertvarkyti projektą tol, kol jis patenkina kliento poreikius. Be abejo, tai yra jūsų verslo veiksnys, verčiantis rekomenduoti.
Riho

CE-sertifikaat- 2358-CPR-083 | MTR Ehitamine EEH00812 | MTR Projekteerimine EEP003174